Ankieta „Poprawa wyników leczenia dla pacjentów, ocena efektywności”

Data publikacji: 23-07-2018, 08:09


 

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych, której jesteśmy partnerem, prosimy o wypełnienie ankiety „Poprawa wyników leczenia dla pacjentów, ocena efektywności”, przeprowadzanej w ramach międzynarodowej inicjatywy All.Can.
 

Bezpośredni link do ankiety: http://www.myonlinesurvey.co.uk/allcan_PL/
 

Głos Pacjenta ma coraz większe znaczenie w dyskusji na temat jakości opieki zdrowotnej i dostępu do nowoczesnych leków. Przed nami kolejna okazja, aby podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania opieki onkologicznej w Polsce.
 

Polska jest jednym z 10 krajów, w których przeprowadzona zostanie ankieta „Poprawa wyników leczenia dla pacjentów, ocena efektywności”. Badanie prowadzone jest w ramach międzynarodowej inicjatywy All.Can, której Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych jest partnerem. W ankiecie swoją opinię mogą wyrazić wszyscy pacjenci onkologiczni – bez względu na typ nowotworu i aktualny stan zdrowia, w przypadku osób, które nie są w stanie samodzielnie wypełnić ankiety, możliwe jest wypełnienie jej przez opiekuna w imieniu chorego.
 

Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 10 minut, które warto poświęcić, aby głos polskich pacjentów został usłyszany przez decydentów, którzy kształtują system służby zdrowia. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie, która znajduje się na stronie http://all-can.pl/#inicjatywa i do jej wypełnienia online lub wydrukowania i odesłania na adres: ul. Piękna 28/34 lok. 53, 00-547 Warszawa z dopiskiem na kopercie „ANKIETA” do 14 sierpnia 2018.
 

Pozdrawiamy
 

Zarząd Stowarzyszenia