Stowarzyszenie Osób z Nowotworami Głowy i Szyi

Obejmuje członkostwem osoby chore na nowotwory głowy i szyi, ich rodziny oraz przedstawicieli różnych specjalności, zajmujących się leczeniem, rehabilitacją i innymi formami wspierania.

Aktywnie przeciw chorobie nowotworowej

Data opublikowania 14-04-2017 21:59

 Szanowni Państwo,

06. maja o godzinie 10:00 (w sobotę) zapraszamy na imprezę ruchowo-rekreacyjną promującą zdrowy tryb życia „AKTYWNIE PRZECIW CHOROBIE NOWOTWOROWEJ”.

Jest to impreza organizowana w formie rekreacyjnych zabaw i zawodów. Organizatorami są Stowarzyszenie Osób z Nowotworami Głowy i Szyi; Polskie Towarzystwo Nowotworów Głowy i Szyi; Katedra Chirurgii Głowy, Szyi i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Wielkopolskie Centrum Onkologii oraz Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.

Celem jest popularyzacja aktywności fizycznej jako czynnika zmniejszającego ryzyko zachorowania na raka oraz ryzyko nawrotu choroby nowotworowej.

Zapraszamy wszystkie osoby pragnące poprawić swoją aktywność fizyczną oraz zmniejszyć ryzyko zachorowania na chorobę nowotworową, chorych w trakcie leczenia onkologicznego oraz osoby po zakończonym leczeniu onkologicznym.

MIEJSCE SPOTKANIA

Ogród Jordanowski, Droga Dębińska 21, Poznań

(na przeciw basenu AWF)

 

 

Powrót do listy aktualności